http://cache.graphicslib.viator.com/graphicslib/3067/SITours/red-rock-canyon-hummer-adventure-tour-in-las-vegas-1.jpg   Wyprawa jakiej nie znasz - Wyprawa po Baja Kalifornia
   samochodem Hummer - jesteś jego kierowca i kierujesz po bezdrożach pięknej południowej  
  
krainy Kalifornia - Meksyk. Możesz wybrać wyjazd jednodniowy lub tygodniowy.
   
Zobaczysz piękne widoki i cofnąć w odległe czasy.
 Zapraszamy jak po przygodę to tylko z nami

 
 od $260*
                                   Baja California - Meksyk

                                                   FLAVOR'S of BAJA EXPEDITION     
 
                                  Uroki Baja - wycieczka 7 Dni/6 Nocy

Ta wyprawa jest najbardziej wyzywającą wycieczką, gdyż łączy w sobie wyprawę  na przylądek południowy, wyprawę szlakiem misyjnym i oglądanie wielorybów. Grupa wyrusza w stronę  San Carlos by na pacyfickiej stronie wybrzeża oglądać wieloryby. Po spędzonej nocy, udajemy się do Loreto , by rozkoszować się lokalna historia i wspaniałymi pejzażami Mulege to nasz następny  przystanek, gdzie historyczne jaskinie i malowidła ścienne będą nie lada atrakcja. Następnie wyruszamy do La Paz, by tam zażyć rozkoszy nurkowania w Los Islotes, a następnie powrót do San Jose del Cabo i okolice przylądka wschodniego.

1 Dzień
Z San Jose del Cabo do San Carlos, Pierwszy postój. Wycieczka po skamieniałych kanionach i wiele ciekawych informacji na temat formacji skalnych, pyłach wulkanicznych, skamieniałościach i osadach oceanicznych.
Kolacja i nocleg w San Carlos.

2 Dzień
Wcześnie rano wypłyniemy by móc obserwować szare wieloryby. Następnie ze strony Pacyfiku przejedziemy do Morza Korteza, do Loreto.  Loreto bylo pierwsza i najstarsza misja założona w Kalifornii w 1697 przez Jezuitę - Juan Maria de Salvatierra. Do dzisiaj można zwiedzać oryginalna misje
i male regionalne muzeum.

3 Dzień
Zwiedzania Loreto  na własną rękę.

4 Dzień
Wyruszymy wybrzeżem , do nieskazitelnych plaż , w stronę Mulege. Misja w  Mulege została założona w 1705 i nie została ukończona az do  1766, czyli 51 lat później . 

5
Dzień
Zwiedzania łańcuchów górskich, oraz jaskini, których skalne malowidła ręką pierwszych osadników, są doskonałą lekcja historii.

6 Dzień
Powrót do La Paz, ale najpierw zatrzymamy si
e w La Purisima, tj. Ósmej (8) misji w Kalifornii, założonej w 1717 prze Jezuite Nicolas’a Tamaral. Zatrzymamy się również w San Miguel i San Jose de Comondu, które leżą w odstępie około 2 mili. W 1750 austriacki ojciec Franz Inama rozpoczął budowę świątyni. Znaczna część kościoła została zniszczona, ruiny naokoło budynku dadzą nam obraz jak olbrzymia była oryginalna budowla. Naszym ostatnim przystankiem przed przyjazdem do Loreto, będzie misja San Javier Mission, prześliczna kaplica zbudowana w 1699 prze ojca Piccolo.

7 Dzień
Będziemy mieli okazje by ponurkować w Los Islotes
, wyjątkowym ekosystemie, bogatym w w faunę i florę morska. Następnie , przejazd do Los Cabos via przylądek wschodni.

                       SOUTHERN CAPE EXPEDITION - GREAT WHALES
                             
Wieloryby -  
wyprawa 4 Dni/3 Noce

Każdej zimy wieloryby migrują z arktycznych wód na południe, w stronę Pacyfiku, do Baja w Kalifornii. Obserwowanie wielorybów w ich naturalnych środowisku jest jedna z największych atrakcji tej wyprawy.

Dzień Pierwszy
(Poniedziałek) Wyruszamy z San Jose del Cabo do La Paz, robiąc po drodze jeden przystanek w Todos Santos. Todos Santos było  kiedyś centrum uprawy trzciny cukrowej w tym regionie, a także misja Jezuicka. Obecnie, Todos Santos jest gwarnym miasteczkiem artystycznej bohemy, galerii sztuki i oryginalnych restauracji. Nocleg w La Paz.

Dzień Drugi
(Wtorek) Nurkowanie w Los Islotes, wyjątkowym ekosystemie, bogatym w faunę i florę morska. Następnie, przejazd do San Carlos. San Carlos było kiedyś senna wioska rybacka na krawędzi lagun Magdalena. Kiedyś dom dla łowców wielorybów, obecnie- ośrodek monitoringu wielorybów w lagunie i organizator wycieczek. Nocleg w San Carlos.

Dzień Trzeci
(Środa) Wcześnie rano wypłyniemy by móc obserwować szare wieloryby. Możliwość kajakowania, eksplorowania mangrowe i spacery wzdłuż piaszczystych wydm. Nocleg w San Carlos.

Dzień Czwarty
(Czwartek) Wyjazd z San Carlos wcześnie rano i powrót do San Jose via przylądek wschodni. W drodze powrotnej, będziemy mogli iść na wycieczkę po skamieniałych kanionach i dowiedzieć się więcej na temat formacji skalnych, pyłach wulkanicznych, skamieniałościach i osadach oceanicznych.
 

                                     MISSION TRAIL EXPEDITION
                   
Szlakiem misyjnym  4 dni/3 noce   -  
Wyjazdy przez cały rok

W czasie tej wyprawy, uczestnicy będą mogli poznać historie Jezuickich misjonarzy, włącznie z pierwsza misja jaka została założona w Baja, Loreto w 1697, oraz misja w Mulege zbudowana  w 1705. Kolejna misja będzie La Purisima, która jest 8 misja na tym terytorium, a zatrzymamy się w San Javier Mission, która jest uważana za najpiękniejszą kaplice w Baja. Nasza wyprawa zawiera w programie wizytę w jaskiniach, gdzie możemy oglądać skalne malowidła, które są doskonałą lekcja historii z pierwszej ręki, i datują najstarszą obecność człowieka w Ameryce, właśnie w górach San Javier 7,500 lat temu.

Dzień Pierwszy
(Piątek) Przelot z  San Jose del Cabo do Loreto, gdzie nasza ekipa będzie już na Panstwa czekała. Loreto było pierwsza i najstarsza misja założoną w Kalifornii w 1697 przez Jezuite- Juan Maria de Salvatierra. Do dzisiaj można zwiedzać oryginalna misje i małe regionalne muzeum.
 
Dzień Drugi
(Sobota) Zwiedź Loreto  na własną rękę, zanim wyruszymy wybrzeżem, do nieskazitelnych plaż, w stronę Mulege. Misja w  Mulege została założona w 1705 i nie zestala ukończona aż do  1766, czyli 51 lat później. 
 
Dzień Trzeci
(Niedziela) Zwiedzanie łańcuchów górskich, oraz jaskini, których skalne malowidła ręką pierwszych osadników, są doskonalą lekcją historii.  

Dzień Czwarty
(Poniedziałek) Powrót do Loreto i lot powrotny do San Jose del Cabo.
Najpierw zatrzymamy się w La Purisima, tj. w Ósmej (8) misji w Kalifornii, założonej w 1717 prze Jezuite Nicolas’a Tamaral. Zatrzymamy się również w San Miguel i San Jose de Comondu, które leżą w odstępie około 2 mili. W 1750 austriacki ojciec Franz Inama rozpoczął budowę świątyni. Znaczna część kościoła została zniszczona, ruiny naokoło budynku dadzą nam obraz jak olbrzymia była oryginalna budowla. Naszym ostatnim przystankiem przed przyjazdem do Loreto, będzie misja San Javier Mission, prześliczna kaplica zbudowana w 1699 prze ojca Piccolo

           
  Cena wycieczki jest uzale
żniona od cen biletów lotniczych i od terminu  
  rezerwacji.  Wczesny termin zakupu gwarantuje tani
ą wycieczkę
.
 
             
            Click for San Jose Del Cabo, Mexico Forecast
 
     

                                                                         Witamy |  Wycieczki  Zwiedzaj z nami  | Zdjecia  | Linki |  Kontakt
                                                           All Rights Reserved. Designed by RPM Promotion